O NAS

Comedy Central to najpopularniejszy kanał komediowy, stworzony z myślą o wielbicielach dobrego humoru. W portfolio stacji znalazły się najzabawniejsze seriale, które podbiły serca milionów widzów na całym świecie, a także polskie hity komediowe. Comedy Central to także kultowe kreskówki i najlepszy stand-up.
 
Wśród seriali, które są emitowane na antenie Comedy Central znalazły się m. in.: bijąca rekordy oglądalności na świecie Teoria wielkiego podrywu, kultowi Przyjaciele, najnowszy serialowy hit Młody Sheldon czy jeden z najpopularniejszych amerykańskich sitcomów -  Dwóch i pół. Stacja specjalizuje się także w lokalnych produkcjach, czego świetnym przykładem jest serial Drunk History – Pół litra historii, w którym występują m. in. gwiazdy filmu, muzyki, a nawet politycy. Dużą popularnością wśród widzów cieszy się także Comedy Club, czyli show z udziałem najlepszych polskich stand-uperów. 
 
Comedy Central rozpoczęła nadawanie 19 października 2006 roku. Kanał wchodzi w skład grupy Viacom International Media Networks i jest dostępny w większości sieci kablowych w Polsce oraz na platformach cyfrowych. Dociera do 7,2 mln gospodarstw domowych (dane telemetryczne). Stacja Comedy Central skierowana jest do widowni między 16 a 49 rokiem życia.

Comedy Central Family to drugi kanał komediowy z portfolio Viacom International Media Networks w Polsce, stworzony z myślą o wielbicielach rozrywki. Kierowany jest do całych rodzin, a w szczególności do kobiet. W ramówce stacji znalazły się takie seriale, jak On, ona i dzieciakiMamuśkaMelissa i Joey, czy kultowy, uwielbiany przez kobiety na całym świecie Sex w wielkim mieście. Uzupełnieniem oferty CCF jest wieczorny blok Comedy Central Extra, w którym emitowane są filmy komediowe oraz programy i seriale znane widzom z anteny Comedy Central Polska.