Znacie wszystkie?

Środa, 23. Listopada 2016

Jennifer Coolidge ma na swoim koncie wiele filmów i seriali telewizyjnych, jednak dla widzów w pewnym wieku, na zawsze pozostanie mamą Stiflera z filmu American Pie. Obecnie występuje razem z Kat Dennings i Beth Berhs w serialu Dwie Spłukane Dziewczyny. Poniżej przedstawiamy Wam kilka faktów z życia Jennifer, o których mogliście nie wiedzieć!

1. Grała w sitcomie Kroniki Seinfelda. Pamiętacie ten odcinek, w którym Jerry umawiał się z masażystką, która odmówiła mu zrobienia masażu? To właśnie była pani Coolidge!

2. Występowała w teatrze improwizowanym. Zanim stała się gwiazdą wielkiego ekranu współpracowała z Groundlings Improv Group - grupą tworząca skecze oraz improwizacje.

3. Robiła jedne z najlepszych stand upów w USA. "Opowiadałam o zabawnych tekstach facetów którzy próbują cie wyrwać, żeby się z Toba przespać, o seksie, o byciu singlem, dziwnych sytuacjach w Hollywood. Ludzie się śmiali, więc chyba im się podobało." - mówi gwiazda.

4. Dwa z jej domów zostały zniszczone przez huragan Katrina. Kilka miesięcy przed tym jak huragan Katrina zniszczył dużą część zatoki Coolidge kupiła dwa domy w Nowym Orleanie. Jeden z nich został zniszczony, natomiast drugi całkowicie zalany.

5. "Prawie" zagrała w"Gotowych na wszystko". Mało brakowało a Jennifer zagrałaby Lynette Scavo w Gotowych na wszystko. Rola jednak przypadła Felicity Huffman.

6. Po zagraniu mamy Stiflera życie zaczęło przypominać sztukę. "Dzięki Bogu za mamę Stiflera. Nie wiem czy moje życie byłoby tak świetne gdyby nie ta rola. Jako singielka czerpię naprawdę dużo korzyści z bycia mamą Stiflera. W związku z tym, że bohaterka była obiektem pożądania głównie młodych mężczyzn, sprawia że ja również przyciągam tylko młodych."

Komentarze