Wiedzieliście?

Wtorek, 22. Listopada 2016

Zastanawialiście się kiedyś co słychać u gwiazd z serialu Jak Poznałem Waszą Matkę? Sitcom się już dawno skończył i każdy z nich musiał poukładać sobie życie "na nowo". Cała nasza piątka dalej bardzo ciężko pracuje, niektórzy na planie choć trochę z innej strony, inni postanowili poświecić się rodzinie, co przecież również wymaga dużo pracy! Dowiedzcie się co teraz porabiają Wasi ulubieni bohaterowie!

Josh Radnor postanowił spróbować swoich sił w reżyserowaniu. Aktor ma już na koncie kilka sukcesów. Film, który wyreżyserował (a także zagrał w nim główną rolę) zwyciężył w Sundance Film Festival Audience Award.

Jason Segel podczas nagrywania Jak Poznałem Waszą Matkę grał jednocześnie w wielu innych filmach, m.in. Wpadka, Chłopaki też płaczą, Stary, kocham cię. Wystąpił również z Cameron Diaz w Sextaśmie (2014). Jason poza aktorstwem poszerza swoje umiejętności pisarskie. Jest współautorem powieści dla młodzieży pt. Nightmares.

Alyson Hanningan po zakończeniu serialu, postanowiła zrezygnować na pewien czas z kariery aktorskiej i skupić się na swoich dwóch córkach Stayanie i Keeyi.

Cobie Smulders po zakończeniu serialu wcieliła się w rolę Marii Hill (Avengers: Czas Ultrona oraz Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz), podkładała również głos pod Wonder Woman w animowanym filmie The Lego Movie. Na początku 2015 urodziła drugie dziecko. A oprócz kariery aktorskiej zaangażowana jest w organizację zajmujące się ochroną przyrody.

Neil Patrick Harris występował w musicalu Hedwig and The Angry Inch (2014) na Broadwayu. Wcielił się również w Desi Collingsa w filmie Zaginiona. Był gospodarzem wielu gali, m.in. 4 Tony Awards Shows, 61 gali nagród Emmy oraz 87 gali wręczenia Oskarów. A na dodatek prowadzi szczęśliwe życie u boku swojego męża Davida Burtki, z którym wychowuje bliźniaki Gideona i Harper.

Komentarze