Wiedzieliście?

Poniedziałek, 14. Listopada 2016

Finałowy odcinek Friendsów miał swoją premierę ponad 12 lat temu. Pomimo, że ten kultowy serial skończył tak dawno to nie mamy wątpliwości, że o swoich ulubionych bohaterach możecie powiedzieć wszystko. A o aktorach, którzy wcielali się w ich postać? Dzisiaj przedstawiamy Wam kilka faktów z życia Mathhew Perry'ego, o których mogliście nie wiedzieć! Są tu jacyś fani Chandlera?

1.Urodził się w Williamstown w Massachusetts, ale gdy skończył rok, jego matka postawiła przeprowadzić się do Kanady. Dzięki temu aktor posiada dwa obywatelstwa: amerykańskie i kanadyjskie.

2. Aktorstwo nie jest jedynym talentem Matthew. W wieku 13 lat znajdował się w narodowym rankingu tenisa ziemnego w Kanadzie.

3. Matthew, jeśli chodzi o poczucie humoru, przypomina Chandlera. Część kwestii tego bohatera została wymyślona przez samego aktora.

4. Był związany m.in. z Julią Roberts i Renée Zellweger. Nie zawsze jednak miał takie powodzenie u kobiet. Kiedy był w liceum na balu, jego partnerka zostawiła go dla innego faceta.

5. Przez wiele lat był uzależniony od leków przeciwbólowych oraz alkoholu.

6. Jego majątek warty jest około 70 milionów dolarów. Nie ma się co dziwić skoro za każdy odcinek Przyjaciół zarabiał on milion dolarów!

7. Aktor posiada pewną niedoskonałość. Kiedy był mały dziadek niechcący przytrzasnął mu rękę drzwiami samochodowymi. Teraz brakuje mu fragmentu środkowego palca.

8. Jest stałym bywalcem kasyn.

9. Był zauroczony w Kristen Stewart. Może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby Matthew nie był od niej prawie dwukrotnie starszy!

Komentarze