Startujemy o 14:50 przez 3 świąteczne dni!

Środa, 24. Grudnia 2014

Zastanawiacie się co w tym roku znajdziecie pod choinką? Nucicie pod nosem piosenkę "Last Christmas"? A może, gdy zmrok zapadnie wypatrujecie Świętego Mikołaja? Bożonarodzeniowa atmosfera udziela się już wszystkim. A zastanawialiście się kiedyś jak święta spędzają bohaterowie Waszych ulubionych seriali?

Aby zaspokoić tę ciekawość, Comedy Central i Comedy Central Family przygotowały prawdziwą niespodziankę dla swoich widzów. Już niedługo dowiemy się jak ‘Przyjaciele’ spędzają Boże Narodzenie. Wraz z Leonardem i Sheldonem z ‘Teorii wielkiego podrywu’ wybierzemy się na świąteczne zakupy. Ted Mosby i jego paczka przyjaciół z ‘Jak poznałem waszą matkę’ pomogą nam udekorować choinkę. Przeniesiemy się w czasie do ‘Różowych lat siedemdziesiątych’ by wraz z nietuzinkową rodziną Formanów i szaloną paczką przyjaciół Eric’a zasiąść do wigilijnego stołu.

Ale to nie wszystko, specjalnych odcinków będzie jeszcze więcej! ‘Jeden Gniewny Charlie’, ‘Niania’ czy ‘Melissa i Joey’ – to tylko część niespodzianki. Gwiazdka zbliża się wielkimi krokami, dajmy się więc ponieść świątecznej atmosferze i zobaczmy, jak nasi ulubieni bohaterowie spędzają Boże Narodzenie.

Comedy Central i Comedy Central HD:
Emisja maratonu: 24, 25 i 26 grudnia, od godz. 14:50
Powtórka maratonu: 31 grudnia, środa, od godziny 14:00

Comedy Central Family:
Emisja maratonu: 24, 25, 26 grudzień, od godz. 15:30

Komentarze