Dziś mija 40 lat od premiery!

Kultowe cytatu z filmu „Poszukiwany, poszukiwana”!

Poniedziałek, 22. Kwietnia 2013

Wszyscy którzy są fanami starych, kultowych, polskich komedii bez problemu zgadliby skąd pochodzą poniższe cytaty, które są równie kultowe jak sam film Stanisław Barei nakręcił „Poszukiwany, poszukiwana” równo 40 lat temu i właśnie z tej okazji prezentujemy Wam najlepsze teksty z tej komedii!

- Ja mogę przemawiać, owszem, ogólnie, ja mogę naświetlić sytuację międzynarodową, ale w tych szczegółach Marysia to wszystko musi wyjaśnić.

- Ja pracuję nad doniosłym wynalazkiem! Chodzi o potwierdzenie procentu cukru w cukrze w zależności od podziemnego promieniowania na tym terenie. Bo na przykład w jednym sklepie na półkach po rocznym leżeniu cukier ma 80% cukru w cukrze, a w drugim sklepie ma 90% cukru w cukrze, a sacharyna to ma w ogóle 500% cukru w cukrze. A dzięki mojemu wynalazkowi dojdzie do tego, że w ogóle nie trzeba będzie sadzić buraków na cukier, tyle będzie cukru w cukrze.

- Czym zajmuje się pan? Mój mąż? Mój mąż z zawodu jest dyrektorem!

- Tam są niewłaściwe zastosowania czerni, to nie czernie źle przebijają świetlistość błękitu, tylko właśnie błękity nie dźwięczą.

Znacie więcej kultowych cytatów z filmu „Poszukiwany, poszukiwana”? Piszcie w komentarzach!

Komentarze