Wymiana „uprzejmości”

Segel vs. Gervais

Wtorek, 06. Marca 2012

W Internecie nie tylko fani wysyłają wyrazy uwielbienia gwiazdorom. Okazuje się, że znane osobistości ślą sobie nawzajem serdeczne wiadomości. Ricky Gervais i Jason Segel okrasili to jeszcze odrobiną sarkazmu ;)

„Chciałbym Ci podziękować za to, że jesteś dla nas inspiracją. To wszystko. Dzięki!” – napisał Jason Segel na twitterowym profilu Ricky’ego Gervaisa. Gwiazdor

„Jak poznałem waszą matkę” nie musiał długo czekać na odpowiedź. „Potrzebujesz lepszego idola. Hahaha (ale dziękuję Ci!)” – zrewanżował się gospodarz ostatniej gali Złotych Globów.

Segel postanowił pociągnąć dyskusję. „Nie pozbędziesz się roli idola, bo przypominasz młodszym, że trzeba ciężko pracować. Czy nie urządzamy jakiegoś pojedynku rodem z dzikiego zachodu? Nikt nie wygra. Oprócz mnie oczywiście, bo tylko dziękowałem” – napisał aktor. Gervais nie reaguje jednak zbyt spokojnie na pochwały. „Jesteś taki miły… (Zatem co Ty robisz na Twitterze!? Haha) Wybacz, Jason. (Nie jestem dobry w komplementach, w końcu jestem Angolem)” – odpisał komik.

Panowie tak dobrze się bawili, że nie mogli nie pokpić tez z innych. Gervais ostrzegł Segela, że to wszystko może trafić do brytyjskich tabloidów jako wielka awantura. „Stworzyliśmy komediową bitwę. Jesteśmy trochę jak Kim Kardashian i jej koszykarz. Może zaprosimy media?” – napisał Segel, żartując ze transmisji ze ślubu amerykańskiej celebrytki.

Komentarze