Uuuu!

Środa, 31. Października 2018

Jeżeli chodzi o seriale komediowe i Halloween, to mamy dwa tytuły, które idealnie wiedzą, jak poradzić sobie z tym strasznym dniem. Chodzi oczywiście o „Teorię wielkiego podrywu” i „Brooklyn 9-9”, które na swój sposób „zawłaszczyły” tę okazję i które mogą pochwalić się naprawdę świetnymi halloweenowymi epizodami!

Zaczniemy od TBBT, które – z racji tego, że opowiada historię nerdów i komiksowych fanów – na dobrą sprawę musiało zrobić użytek z Halloween. I już od pierwszej próby, czyli siódmego odcinka pierwszego sezonu, kiedy to Sheldon przebrał się za Efekt Dopplera, a Leonard i Penny zaliczyli pierwszy pocałunek, dają radę. W kolejnych sezonach mieliśmy prawdziwą plejadę niezwykle zabawnych kostiumów i absurdalnych sytuacji, przyprawiających o ból brzucha ze śmiechu.

Jeżeli chodzi o „Brooklyn 9-9”, to na papierze wrzucenie Halloween do serialu o policjantach nie wydawało się łatwym zadaniem, ale scenarzyści jakoś znaleźli sposób i to sposób absolutnie genialny. Coroczne zmagania – najpierw pomiędzy detektywem Peraltą a kapitanem Holtem, a następnie całym posterunkiem – sprawiają, że czekamy na ostatni dzień października z wypiekami na twarzy!

A Wy, halloweenowe odcinki którego serialu komediowego lubicie najbardziej?

Komentarze