Czytamy!

Oglądaj

Teoria Wielkiego Podrywu - Samotność w Walentynki

Czwartek, 04. Października 2018

Po raz pierwszy od ładnych kilku lat aktorzy z „Teorii wielkiego podrywu” znaleźli się w sytuacji, w której nie do końca wiedzą, co będą robić za rok o tej samej porze. No bo wiecie – do tej pory popularny sitcom przedłużany był niemal z automatu, praca była pewna, a teraz – z racji zbliżającego się końca tej wspaniałej przygody – panie i panowie z planu muszą rozglądać się za nowymi fuchami. Jak im idzie? Przyjrzyjmy się!

Jim Parsons oprócz tego, że jest narratorem w „Młodym Sheldonie” i lubi spędzać czas na broadwayowskich deskach, obecnie rozwija razem ze swoim mężem pomysł na serial o hotelu dla gejów.

Kaley Cuoco dopiero co dostała angaż w serialu animowanym o superbohaterach, w którym będzie podkładać głos Harley Quinn. Co ciekawe, w przeszłości tę samą fuchę miała Melissa Rauch, czyli Bernadette z „Teorii”.

Johnny Galecki najpewniej mocniej postawi na karierę muzyczną, co nie oznacza, że pożegna się z aktorstwem. Potwierdził on gościnny występ w spin-offie „Roseanne” – „The Connors” i kto wie, być może zagości tam na dłużej.

A co z resztą? Na razie cisza, ale jesteśmy pewni, że tylko chwilowa!

Komentarze