Moooorty!

Poniedziałek, 20. Sierpnia 2018

Wieść o tym, że powstanie 70 nowych odcinków „Rick i Morty” z pewnością sprawiła, że niejednemu fanowi spadł kamień z serca. No ale zanim doczekamy się premiery pierwszego z tych epizodów, to jeszcze troszkę wody w Wiśle upłynie… Wie o tym jeden z twórców serialu – Dan Harmon – który ostatnio porozmawiał o tym, jak chce, by wyglądał czwarty sezon tego hitu.

Jest to serial, który może pójść dosłownie w każdym odcinku. Nie ma on granic, jeżeli chodzi o nihilizm, co po prostu oznacza, że nie istnieje szansa, żebyśmy przegięli. Nie tylko pod względem narracji, ale także tonalności, nic nie jest niedozwolone – powiedział Harmon.

Znany ze swojego uwielbienia do trzymania się ustalonej struktury opowiadania historii twórca przyznał także, że tym razem zamierza nieco odpuścić i po prostu wsłuchać się w to, co bawi wszystkich w pokoju scenarzystów. – Chcemy rozwijać, wspierać i kultywować pomysły, momenty, rozmowy, żarty, historie, dialogi bez żadnego kategoryzowania co jest lepsze, a co gorsze – dodał.

Jak na razie nie padła żadna oficjalna informacja dotycząca amerykańskiej premiery czwartego sezonu „Rick i Morty”.

Komentarze