Spodziewalibyście się?

Czwartek, 20. Kwietnia 2017

South Park to jeden z bardziej kontrowersyjnych seriali ever. Często sytuacje przedstawione w kreskówce są tak absurdalne, że nie miałyby prawa zdarzyć się w rzeczywistości. A co jeżeli powiemy wam, że kilka razy to właśnie samo życie napisało bardziej hardcorowy scenariusz niż twórcy South Parku? Nie wierzycie? No to czytajcie dalej!

1. „Medicinal Fried Chicken” – wspomniano tu o legalizacji medycznej marihuany, dziś jest ona legalna w całych Stanach w „normalnej” formie.
2. „The End Of Serialization As We Know It”pomarańczowy kandydat na prezydenta robi wszystko żeby go nie wybrano, w rzeczywistości wszyscy wiemy jak skończyły się wybory, a twórcy mieli jeden dzień na napisanie nowego scenariusza.
3. „Red Hot Catholic Love” – w tym odcinku ojciec Maxi ma zbadać plotki na temat „przyjaźni” dzieci i księży, to małe piwo w porównaniu do afer pedofilskich odkrytych potem w kościele katolickim.
4. „Up The Down Steroid” – w odcinku Cartman stwierdza, że chce jechać na Paraolimpiadę, w rzeczywistości Hiszpania wysłała na Paraolimpiadę 12 całkowicie sprawnych zawodników.

Komentarze