Co myśli o ich relacji?

Oglądaj

Teoria Wielkiego Podrywu | Wyjątkowym chłopcom należy się lód

Środa, 25. Stycznia 2017

Można powiedzieć, że końcówka 9 i 10 sezon są przełomowe, jeżeli chodzi o relację Amy i Sheldona. Nie dość, że w końcu udało im się w pełni skonsumować związek, to jeszcze podjęli ważną decyzję o wspólnym zamieszkaniu. Niewątpliwie są to dla nich kroki milowe. Mayim Bialik, serialowa Amy, w wywiadzie dla stacji CBS, zapytana o to jak rozwój związku wpłynął na jej postać, odpowiedziała:

"Zdecydowanie uważam, że Amy jest bardziej pewna siebie. Wydaje się, również, że jest zdecydowanie lepszą uczennicą, jeżeli chodzi o relacje niż Sheldon. Jednak pomimo tego – nie zatraciła przy tym swojej niewinności, delikatności i jednoczesnej naiwności, za co niezwykle cenię naszych scenarzystów. Pomimo zmian, Amy i Sheldon wciąż mają swoje granice, które potrafią respektować nawzajem. To jest naprawdę urocze!"

W wywiadzie pojawiło się również pytanie o ewentualne dzieci, aktorka jednak nie chciała nic zdradzić. Powiedziała, że sama jest ciekawa jak ewaluuje dalszy scenariusz nie mniej jednak na razie uważa, że wspólne mieszkanie to wystarczająco duży krok w ich relacji.

Komentarze